آرشیو اخبار

اطلاعیه تیم فوتبال برادران

اطلاعیه تیم فوتبال برادران جهت شرکت در مسابقات منطقه هشت از دانشجویانی که در رشته ورزشی فوتبال تبحر کافی دارند دعوت بعمل می آید به منظور طی مراحل عضویت تیم با مربی تیم آقای جهانبخشی به شماره همراه 09190166765 تماس حاصل نمایند...

ادامه مطلب

قابل توجه کلیه دانشجویان ارشد

ابتدا از سایت http:\\azad.ac.ir وارد کتابخانه دیجیتال شوید . سپس فرم register را پر نمایید به این ترتیب در پایان روز کاربری شما فعال شده و برای شما ایمیل ارسال می شود ، لذا با این کابری شما از هر اینترنتی می توانید به کتابخانه دیجیتال وصل شوید.

ادامه مطلب

قابل توجه کلیه دانشجویان

سیستم های دانشکده مجهز به آنتی ویروس kasper شده است لذا خواهشمند است قبل از استفاده از فلش، حتما فلش خود را با آنتی ویروس چک نمایید.

ادامه مطلب

سومین همایش ملی مهندسی صنایع و سیستم در تاریخ های دوشنبه 25 و سه شنبه 26 اردیبهشت ماه 1391 در سالن همایش های شادروان دکتر غرضی توسط دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار می گردد .

سومین همایش ملی مهندسی صنایع و سیستم در تاریخ های دوشنبه 25 و سه شنبه 26 اردیبهشت ماه 1391 در سالن همایش های شادروان دکتر غرضی توسط دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار می گردد ...

ادامه مطلب