اطلاعیه اهداء جایزه در قالب تسهیلات مادی به دانشجویان نخبه، توسط بنیاد ملی نخبگان

اطلاعیه اهداء جایزه در قالب تسهیلات مادی به دانشجویان نخبه، توسط بنیاد ملی نخبگان

۱۸ آذر ۱۳۹۳ | ۰۳:۳۰ کد : ۸۱۲۴ اطلاعیه های پژوهشی
تعداد بازدید:۳۹۲
با عنایت به بخشنامه شماره 84890/70 مورخ 15/9/93 دانشگاه آزاد اسلامی، مبنی اهدا جایزه در قالب تسهیلات مادی به دانشجویان نخبه، توسط بنیاد ملی نخبگان، از دانشجویانی که در هریک از حوزه¬های آموزشی، پژوهشی، فناوری و فرهنگی تبحر داشته، درخواست می¬شود با توجه به شرایط اعلام شده جدول زیر را تکمیل نموده و تا تاریخ 19/9/93 به دفتر پژوهش ارائه دهند.

اطلاعیه

با عنایت به بخشنامه شماره 84890/70 مورخ 15/9/93 دانشگاه آزاد اسلامی، مبنی اهدا جایزه در قالب تسهیلات مادی به دانشجویان نخبه، توسط بنیاد ملی نخبگان، از دانشجویانی که در هریک از حوزه­های آموزشی، پژوهشی، فناوری و فرهنگی تبحر داشته، درخواست می­شود با توجه به شرایط اعلام شده جدول زیر را تکمیل نموده و تا تاریخ 19/9/93  به دفتر پژوهش ارائه دهند.

·       دانشجویان باید در حال تحصیل باشند( برای سال تحصیلی جاری نام نویسی کرده باشند) و سال تحصیلی جدید جزو سنوات مجاز آنها باشد. همچنین دانشجویان ورودی جدید نیز مد نظر قرار داده شوند.

·       اطلاعات باید در قالب پرونده اکسل و حاوی همه اطلاعات یاد شده در جدول زیر باشد.( در صورتی که ستون­ها بطور کامل تکمیل نشود امکان پردازش اطلاعات وجود نخواهد داشت.)

ضمناً جهت ارتباط با معاونت پژوهش و برنامه­ریزی بنیاد ملی نخبگان، آگاهی از چگونگی اجرا و دسترسی و کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه www.bmn.ir  مراجعه فرمائید.

نام و نام خانوادگی

مقطع تحصیلی

رشته

کد ملی

سال ورود دانشگاه

علت انتخاب دانشجو

شماره تلفن

نشانی پست الکترونیک

 

 

 

 

 

 

 

 

دفتر پژوهش دانشکده مهندسی صنایع